Opinie biegaczy


źródło: maratonypolskie.pl:
dario_7:Jak dla mnie organizacyjnie i nie tylko - PEREŁKA wśród półmaratonów!!! Wielkie brawa!!! :)))
Tomisław: Bardzo dobrze zorganizowany bieg. Warto było przyjechać do Zbąszynia i wystartować.
Wielki plus za pomysł na tak duże i widoczne oznaczenia kilometrów na trasie.
Sporo sprawnych wolontariuszy i miłych kibiców na trasie. Widać, że organizatorzy sporo wysiłku włożyli,

by uświetnić ten jubileusz.


Sylwunia79: Brawo, brawo dla wszystkich zawodników,wolontariuszy,organizatorów,kibiców!!!Uważam,  że imprezka udana w 100%.Przede wszystkim piękna trasa wokół jeziorka jest czas dla samych siebie na przemyślenia, świetna muzyka na trasie no i te dzieciaczki zaangażowane,aby wszystko jak najlepiej wypadło.Piknikowa oprawa całej imprezy zdecydowanie na plus:)))Nie wspomnę o biurze zawodów, które bardzo sprawnie działało:)


Paulina82:
Mimo niskiej frekwencji w przedszkolu - opinia jest taka, że pomysł świetny, a opieka wspaniała, więc podejrzewam że popularność wzrośnie i za rok przyjedzie jeszcze więcej biegaczy z całymi rodzinami. Klimat w okolicach mety był tak wesoły: śpiewy, występy, relacje, budka z goframi, frytkami itp. by umilić ten czas oczekiwań na nas na mecie (moi kibice musieli długo czekać. .. a i tak nie mieli czasu na nudę).


Formatownia:   Świetny bieg. Lepsza trasa niż w poprzednich edycjach. Super organizacja, żadnych problemów nawet z toaletami i prysznicami (brak kolejek). Do tego mnóstwo kibiców na trasie i biegi dla dzieci! (…).
Borro:Same plusy:


+ oznakowanie dojazdu, parkingów, dojść do biura zawodów, stołówki, przedszkola.
+ przedszkole dla dzieciaków - WSPANIAŁE Przedszkolanki, dzieciaki mega zadowolone,
+ oznakowanie trasy biegu,
+ punkty w wodą i izotonikiem w odpowiednich miejscach,
+ wolontariusze, na punktach nawadniania, w depozycie, na mecie,
+ wspaniali kibice,
+ super kapela rockowa na 3-4 km, brawo chłopaki,
+ fajna koszulka oraz medal,
+ ciekawa trasa, szybka :D,
+ festynowy klimat w strefie startu/mety,
+ jedzenie po biegu, można było jeść do woli, co do smaku się niewypowiadam.

 

źródło: jakoscobslugi.pl:


Krzysztof: (…) Świetna organizacja i świetny klimat - ogólnie tak można to opisać.
Szybka i sprawna obsługa w biurze zawodów, duża ilość toalet (co przy biegach jest rzeczą ważną), do użytku woda przed w czasie i po biegu, wspaniały doping na ulicach.
Jedyny mankament popełniła firma "czasomierzyk", która pomyliła wszystkie czasy o 10 sec do przodu (czyli dała gorsze czasy) - to nie wina organizatorów. Z pewnością mogę zaprosić wszystkich biegaczy za rok w wrześniu na kolejny półmaraton po malowniczej trasie.

 

źródło: formatownia.pl:
Tym półmaratonem powinni zainteresować się wszyscy Ci zawodnicy, którzy myślą o maratonie w Poznaniu. Bieg Zbąskich swoim terminem idealnie bowiem wpisuje się w pojęcie „ostatniego sprawdzianu” przed królewskim dystansem. Z tego właśnie powodu polecam tę imprezę. Jest jeszcze czas ułożyć plan treningowo-startowy tak, by te zawody wykorzystać na plus przed Poznaniem.